Aktorja e njohur bëhet me binjakë

By

Aktorja e njohur amerikane Hilary Swank ka mirëpritur në jetë dy binjakë me bashkëshortin e saj Philip Schneider.

Aktorja postoi në Instagram, krahas një fotografie të saj duke qëndruar përballë një muzgu duke mbajtur dy foshnja të vogla.

View this post on Instagram

A post shared by Hilary Swank (@hilaryswank)

Fituesja e Oskarit, 48 vjeç, njoftoi shtatzëninë e saj vitin e kaluar në “Good Morning America”.

“Kjo është diçka që e kam dashur prej kohësh dhe gjëja ime tjetër është të bëhem nënë. Dhe jo vetëm nga një, por nga dy. Nuk mund ta besoj,” tha Swank, e njohur për rolet e saj në filma, duke përfshirë “Million Dollar Baby” dhe “PS I Love You”.

Swank dhe Schneider filluan të takoheshin në vitin 2016 dhe u martuan në gusht të vitit 2018.

Artikuj të ngjashëm