Dafina Zeqiri sërish befason me pamjen në klipin e ri (FOTO)

By

Dafina Zeqiri së shpejti sjell projektin e ri muzikor.

Pas ‘Duro’, artistja është në finalizim të videoklipit të ri në të cilin, në njërën nga skenat paraqitet me pamje ndryshe.

Me flokë gri dhe balluke, Dafina duket tërheqëse dhe ne mezi po presim ta shohim klipin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm