Një verë e lumtur për Tea Trifonin, publikon fotografinë e të dashurit

By

Kjo verë ishte plot qejf për Tea Trifonin.

Shumicën e muajve të nxehtë ajo e kaloi në plazh dhe festa që zgjasnin deri vonë.

Së fundmi ajo publikoi fotografi që dokumentonin edhe ditët e fundit të plazhit.

Mes një mori fotografish që ajo ndau ishte edhe njëra e te dashurit të saj të përfolur.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” u kujdes që të mbulonte fytyrën e djalit misterioz.

Më poshtë mund të shihni postimin e saj të plotë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm