Noizy thotë se e tradhtoi Rihanna

By

Siç duket ai ka një simpati të madhe për këngëtaren amerikane Rihanna.

Madje, me shaka e thotë se ajo e ka tradhtuar përderisa ka zgjedhur të bëjë duet me dikë tjetër dhe jo me Norizyn.

Reperi shqiptar, ka publikuar një video në rrjete sociale, ku shihet duke dëgjuar këngën më të re të pop yllit botëror, Rihanna.

Këngën me DJ Khaleed, Noizy po e dëgjonte në veturë dhe po ripërsëriste me vete vargjet e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm