Aktorja e famshme pas divorcit: Po ndjehem e lirë!

By

Aktorja amerikane Jenna Dewan, ka folur për herë të parë për revistën Harpers Bazaar për jetën, pas ndarjes nga aktori Channing Tatum.

“Isha gjithnjë shumë e lumtur të isha grua. Por, fillova të mendoja kush isha unë, çfarë doja të jepja në këtë botë dhe çfarë më entuziazmon? Këto ndjenja filluan të më ngacmonin kështu që desha të zgjeroja jetën time dhe veten. Tani ndjej një dozë entuziazmi dhe lirie për këtë kapitull të ri në jetën time”, ka thënë ajo.

“Ka një normale të re për mua dhe po filloj të mësohem me të. Me Tatum jemi në një energji shumë të mirë bashkë sepse fundja, ne kemi një vjzë për të rritur”, ka thënë Jenna, menjëherë pas ndarjes nga aktori i famshëm amerikan. /Prive.al

Image result for jenna dewan

 

Artikuj të ngjashëm