Festë në familjen e motrave Mustafa

By

 

Janë motra kallabllak, e kur ka festa në familjen e tyre padyshim që do jetë një festë e madhe, e kur të gjitha janë këngëtare e gjithë dita parashikohet të jetë një qejf i madh.

Image result for motrat mustafa

Sot gjithë motrat dhe familja e tyre festojnë për një motër. Shkurta Mustafa po feston ditëlindjen.

Image result for shkurte mustafa

Në llogarinë zyrtare të përbashkët të motrave Mustafa, në Instastory u publiku një foto e Shkurtes, më mbishkrimin ‘Shumë urime e ëmbla jonë, edhe 100 vite të lumtura.’ /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm