Aktorja e famshme meksikane i jep fund beqarisë

By

Pak javë pas shpalljes së fejesëssë tyre, Maite Perroni dhe Andres Tovar tashmë janë bërë bashkëshortë. 

Lajmin e bëri të ditur aktorja përmes rrjeteve të saj sociale me një shkrim emocionues. Në imazhin bardh e zi, shihet çifti i lumtur; ai me një kostum të errët, ndërsa ajo duket spektakolare me një vello të bardhë. Bashkë me imazhin, ish këngëtarja e grupit RBD ka shkruar disa fjalë që shprehin ndjenjat e saj për këtë ngjarje të lumtur.

“Ne e bëmë atë! (E bëmë) Duke hedhur hapat e parë të jetës që duam të ndërtojmë së bashku… të rrethuar nga familja jonë dhe dora e Zotit, sot marrim një bekim. E lumtur që mund të marrim hapa që forcojnë rrugën tonë përmes këtij avioni në të cilin ia dolëm të përputheshim dhe fati na dha”, shkruan Maite në mesazhin që shoqëroi fotografinë e saj të parë pranë Andrés Tovar si bashkëshorti i saj.

Artikuj të ngjashëm