Aktorja e famshme amerikane s’ka rrjete sociale dhe arsyeja do t’iu habisë!

By

Ema Stone është figura që Elle Magazine ka zgjedhur për numrin e muajit shtator të këtij viti dhe revista publikohet me 28 gusht.

emma stone elle september 014129181

Aktorja 29 vjeçare, ka folur edhe për faktin që nuk ka asnjë llogari personale në rrjetet sociale dhe çfarë thotë ajo është e habitshme.

“Mendoj se të pasurit e rrjeteve sociale s’do të ishte gjë pozitive për mua. Nëse njerëzit arrijnë ta durojnë e përballojnë gjithçka që thuhet në rrjetet sociale për ta, atëherë bravo iu qoftë”, ka thënë ylli i filmit LA LA Land për revistën Elle. /Prive.al

emma stone elle september 014129181

 

Artikuj të ngjashëm