Çfarë dimë nga personalja e këngëtares së re Mbresa?!

By

Është një nga artistet e reja që është bërë pjesë e tregut tonë muzikor para pak muajsh, duke rrëmbyer kështu vëmendjen e publikut por pa dyshim edhe neve si Prive.

Një këngëtare goxha e talentuar por edhe me një personalitet goxha interesant që duket se do t’i jap ngjyra më shumë industrisë së muzikës.

Fjala është për Mbresën e cila para pak javësh solli remiksin e “Këngë moj”, por para kësaj ka realizuar dy intervista për Prive me gazetarin Artan Telaku ku kemi mësuar disa gjëra rreth saj.

  • Njerëzt e sinqertë i lënë mbresa
  • Me nerva e bën producentin me të cilin krijon këngët e saj ,Gëzim Lazri
  • Për shkak të stilit të jetesës edhe e paragjykojnë
  • Shan vetëm atëherë kur duhet
  • Për karrierë nuk do ta sakrifikonte familjen
  • Gëzohet nga nipi dhe motra e vogël
  • Është tip romantik

Këto janë vetëm disa nga gjërat që na ka treguar vetë Mbresa në dy intervistat e saj të cilat mund ti ndqini më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm