Aktori i ‘O sa mirë’ bëhet baba: Zbuloni emrin e veçantë të vajzës

By

Javë më parë u bë e ditur se aktori i njohur i ‘O sa mirë’, Ernest Zymberi – Llukmani po bëhet baba për të parën herë.

Ishin fotot profesionale fotografike me bashkëshorten, Lenën ato që konfirmuan lajmin.

E s’është dashur të kalojë shumë kohë deri në momentin e fundit të pritjes së ëmbël.

Ernesti dhe Lena janë bërë sot prindër për të parën herë me ardhjen në jetë të vajzës së tyre, të cilën çifti kanë vendosur ta quajnë Mara.

Shumë urime! Me jetë të gjatë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm