Kjo është vajza bukuroshe e Edona Llalloshit (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur, Edona Lalloshi, ka kohë që krahas profesionit është përkujdesur edhe për një gjë mjaft tërëndësishme siç është familja.

Ajo tash e një kohë ka fituar epitetin e të qenurit nënë teksa është bekuar me dy fëmijë, Doan dhe Nurin.

Profilet e saj në rrjete sociale jo pak herë gjejnë vend për fëmijët e saj andaj shumica prej jush edhe mund t’i njihni ata e sidomos vajzën, Doan.

Fotografia e fundit e publikuar nga Edona shfaqë pikërisht Doan e cila po plotëson në mënyrën më të mirë të mundshme mëngjeset e hershme të këngëtares. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm