Befasojnë Mozzik e Getinjo: “El Chapo” një rrëfim rreth marrëdhënies së tyre

By

Ishte menduar të publikohej me 11 dhjetor, por Mozzik e Getinjo vendosën të befasonin fansat sapo akrepat shënuan 00:00 të datës 6 dhjetor.

“El Chapo” është një rrëfim i marrëdhënies së së vëllezërve.

Kënga flet për periudhën kur u bënë pjesë e skenës dhe tani.

Teksti është shkruar nga vetë ata e teksa muzika është krijuar nga RZon.

Klipi mori vulën e Entermedia./Prive.al

Artikuj të ngjashëm