Aida Doçi publikon këngë të re (VIDEO)

By

Këngëtarja tashmë e njohur për publikun Aida Doçi, ka publikuar një këngë të re.

Projekti mbanë titullin ‘Nani’ dhe tashmë gjendet në youtube me një klip të thjeshtë.

Kjo këngë është pjesë e albumit të saj i cili do të publikohet së shpejti.

Dëgjojeni këngën dhe na thoni si ju duk./Prive.al

Artikuj të ngjashëm