Dedikuar djalit të saj – e dëgjuat këngën e re të Adelina Ismajlit?

By

Që kur iu rikthye skenës shqiptare, ajo ka publikuar këngën e dytë me radhë.

Këngëtarja e famshme shqiptare Adelina Ismajli, sapo ka lansuar një tjetër projekt pas këngës “Tiçja”.

Ismajli tani vjen krejt ndryshe, me një këngë melankolike dedikuar djalit të saj Uliksit.

Ajo këngën e re e ka titulluar “Sa 1000 engjëj”, ndërsa tekstin e këngës e ka shkruar vet ajo.

Në klipin e saj të ri, Ismajli shfaqet si një mbretëreshë e akullt e veshur e tëra në të bardha dhe e rrethuar me imazhe të ngrira. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm