Aurela Gaçe edhe dizajnere! Modeloi vet veshjet e koncertit (FOTO)

By

Këngëtarja Aurela Gaçe talentin e saj nuk e ka kufizuar vetëm në muzikë.

Prej kohësh këngëtarja njihet për stilin e saj unik dhe në të shumtën e rasteve, veshjet i ka dizajnuar vet.

Këtë talent ajo e ka shfaqur përmes një fotografie ku prezantohet në një kostum interesant bardh e zi, për të cilin shkruan se e ka modeluar vet.

Ajo shkruan se këtë veshje e ka krijuar ekskluzivisht për veten e saj. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm