Pse njerëzit besojnë se Rihanna është martuar me A$AP Rocky?

By

Rihanna e cila është shtatzënë me fëmijën e dytë të saj dhe A$AP Rocky, nxiti thashethemet se ajo u martua me reperin duke shpërndarë një mbishkrim të fshehtë së bashku me fotot e çiftit në Met Gala të së hënës 2023, e cila nderoi stilistin e ndjerë Karl. Lagerfeld.

“Bërtitni jashtë festa e nuses… ja ku po vjen nusja #idoKARL#METgala2023”, shkroi ajo në postimin në Twitter.

Në fotot, Rihanna mahniti me një fustan të bardhë nuseje Valentino, i cili paraqiste një pelerinë të zbukuruar me lule me gjatësi dramatike.

A mirror selfie of Rihanna and A$AP Rocky.

“Ajo është martuar,” spekuloi një fans, ndërsa një tjetër shkroi: “Thjesht thuaj që je martuar që të mund të vazhdojmë jetwn. Ky misteriozitet është i bezdisshëm. @rihanna @asvpxrocky.”

“Unë mendoj se ajo u martua fshehurazi me këtë burrë tashmë,” shtoi një komentues i tretë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm