Learta dhe Kushtrimi zihen për këtë arsye (VIDEO)

By

Learta Jakupi ka treguar për çfarë zihet me Kushtrimin, burrin e saj (djalin e Shyhrete Behlulit).

Përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve” javë më parë, ajo foli për bashkëshortin e saj, muzikën dhe shumëçka tjetër.

Të gjitha i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm