Kujt ia dedikon Lyrical Son këngën “JBMTQR”?

By

I ftuar në Prive, në intervistën “60 sekonda”, ishte reperi Lyrical Son.

Ai foli për jetën e tij bashkëshortore dhe atë profesionale.

E nëjra nga këngët më të njohura të artistin është edhe “JBMTQR”, në bashkëpunim me Llunin.

Në intervistë ai edhe thekson se kujt i dedikohet kjo këngë.

Zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm