Agon Amiga publikon projektin e ri (VIDEO)

By

Ashtu siç ka paralajmëruar, Agon Amiga publikoi projektin e ri.

Reperi solli me videoklip këngën me titull “Bobi”, e punuar nga Torch, e tekst nga vet Agoni.

Videoklipin e kanë realizuar XL Films dhe ju mund ta shihni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm