Afrona, plot stil në paraqitjen e fundit

By

Para së gjithash si një blogere, bukuroshja Afrona Dika përkundër faktit se krijon lajm me postimet në lidhje me Bleron, primare i ka ato si një blogere e modës.

Në të shumtën e rasteve, kombinimet e veshjeve janë ato që i ekspozon bukuroshja siç ka vepruar sot.

Në një fustan të shkurtër ngjyrë hiri dhe jakne të zezë lëkure, veshje të blera së fundmi, Afrona është komplimentuar nga ndjekësit në rrjete sociale. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm