Afërdita Dreshaj uron motrën e saj për ditëlindje, këto janë fjalët emocionuese (FOTO)

By

Motrat janë gjithmonë shoqja jote më e mirë.

Një gjak, një familje një jetë e përbashkët bën që me atë person të ndërtosh kujtime shumë të bukura e të kalosh shumë vështirësi.

Dhe hiç më ndryshe nuk është as për këngëtaren Afërdita Dreshaj.

Kur motra e saj bukuroshe Jehona feston përvjetorin e lindjes, urimi i Afërditës nuk mungon.

Këngëtarja e ka uruar Jehonën përmes profilit të saj në Facebook, ku shkruan se e do shumë dhe se e ka shpirt binjak.

“Urime ditëlindjen për shpirtin tim binjak, për gjysmën time më të mirë, për mbretëreshën, për motrën time të zgjuar, të cilën e dua shumë”, ka shkruar Afërdita, duke publikuar një fotografi bashkë me motrën e saj super seksi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm