Afërdita Dreshaj publikoi një fotografi dhe mesazhet që mori e përlotën

By

Me 16 mars të këtij viti, Aferdita Dreshaj u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl mirëpritën në jetë një djalë që i lanë emrin Sky Blue.

Në vazhdimësi, këngëtarja dhe modelja ka publikuar fotografi të vogëlushit.

Së fundmi ajo publikoi një fotografi të babait të saj të ndjerë ku shkruante, “Engjëlli im mbrojtës. Babai im… na mungon çdo ditë”.

Mesazhet që ajo mori më pas e lumturuan dhe e përlotën Afërditën. Shumë nga ndjekësit e saj i shkruanin se vogëlushi i ngjan tej mase babait të saj të ndjerë.

Ajo ka ndarë disa nga mesazhet që ka pranuar dhe mund t’i shihni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm