Adrola Dushi u përgjigjet pyetjeve interesante të fansave

By

Para pak javësh, modelja e njohur Adrola Dushi ishte e ftuar në NIN me Aluadin Hamitin.

Dyshja diskutuan shumë gjatë për jetën dhe karrierën e modeles, por pyetjet e fansave gjithnjë janë shumë interesante.

Si u përgjigj ajo? Zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm