Nis numërimi prapa: Zbulohet ora e publikimit të duetit të Tayna me L’Algerino!

By

Tayna dje lajmëroi se po vjen bashkëpunimi ndërkombëtar i saj.

Fjala është për artistin e shumë hiteve L’Algerino, me të cilin do të sjellin “Moona”.

Tashmë, projekti është i gjithi gati dhe mund të nisim numërimi prapa.

Ky duet lansohet nesër në ora 20:00 në Youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm