E zhveshur në ekran: Pse e pranoi Teuta rolin nudo?

By

Aktorja e njohur kosovare Teuta Krasniqi ka treguar pse dhe si e ka pranuar rolin nudo.

Duke folur në emisionin NIN në Klan Kosova me Alaudin Hamitin, Teuta rrëfeu momentin kur e ka pranuar rolin e vështirë.

Përveç kësaj, aktorja rrëfeu edhe takimin me Adonisin – burrin e saj me të cilin ka një vajzë.

Nëse nuk e keni parë akoma intervistën, më poshtë mund ta shihni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm