Adriana Matoshi flet për tumorin (Video)

By

Aktorja Adriana Matoshi e cila së fundmi ishte pjesë e kastit ‘Babai’ që mori edhe çmim në festivalin Karlovy Vary ishte pjesë e Prive.

Matoshi u bë protagoniste në rubrikën e tre momenteve ku ka treguar se rast i veçantë është pranimi në Akademinë e Arteve.

Momenti tjetër që ajo shpalosi stacionohet tek viti 2012, kur ajo ishte shtatëzënë dhe filloi punën në filmin ‘Kthehu’. Gjatë kësaj periudhe ajo kuptoi se ishte e prekur nga tumori./Prive.al

Artikuj të ngjashëm