Selena Gomez, gati t’i japë lamtumirën Hollywood-it dhe për këtë ka një arsye mjaft të fortë

By

Selena Gomez është gati t’i japë lamtumirën Hollywood-it.

Këngëtarja/aktorja zbuloi se përfundimisht dëshiron të martohet dhe të bëhet nënë – dhe ajo është e përgatitur të largohet nga aktrimi për t’u fokusuar në jetën e saj personale.

Ylli i “Only Murders in the Building” e bëri zbulimin në episodin e së premtes në podkastin video TaTaTu “Giving Back Generation”.

“Shpresoj të jem e martuar dhe të jem nënë”, u tha 30-vjeçarja prezantueseve Raquelle Stevens dhe Ashley Cook, të cilat gjithashtu janë mikesha e saj prej kohësh.

“Përfundimisht, do të jem e lodhur nga e gjithë kjo, kështu që ndoshta do t’i kushtoj pjesën më të madhe të jetës sime filantropisë përpara se të qetësohem”.

Krijuesja e hitit “Same Old Love” vazhdoi të zbulojë se si duke parë gjysmëmotrën e saj 8-vjeçare Gracie Teefey duke u rritur e bëri atë të sigurt se dëshiron të bëhet prind.

“Ajo i vendos gjërat në perspektivë,” tha Gomez për motrën e saj. “Në thelb duhet ta shikoj këtë person të vogël të rritet në qenie njerëzore. Nuk ka ndjenjë më të mirë në botë. Ndihem si prind në një farë mënyre, edhe pse nuk jam”.

“Është kaq shpërblyese të shohësh se jeta ishte kaq e thjeshtë në një moment,” shtoi ajo. “Dua ta shijoj jetën ashtu siç e shijon ajo jetën”.

Nuk është hera e parë që këngëtarja e “Ice Cream” flet për planet për të pasur familje.

Gjatë një paraqitjeje në qershor në podkastin e The Hollywood Reporter, Gomez tha se lëvizja e saj nga Teksasi në Hollywood e bëri atë që të kishte fëmijë në fund.

“Unë do të kisha katër fëmijë, me siguri,” tha ajo. “Ndoshta jo e planifikuar, ndoshta e planifikuar, ndoshta të dyja. Dhe nuk ka asgjë të keqe me jetën që do të kisha bërë”.

“Thjesht e di se kjo nuk është rruga ime dhe jam vërtet mirënjohëse që kisha nënën time që të më jepte atë mundësi për të qenë ajo që dua të jem”, shtoi ajo.

 

Artikuj të ngjashëm