Super spektakli që dhurojnë Era dhe Ledri (Video)

By

Era Istrefi dhe Ledri Vula pas ‘Shumë pis’ janë bërë dyshja më e përfolur e skenës muzikore shqiptare.

Tashmë ata përpos në klip i gjejmë bashkë edhe në koncerte.

I tillë ka qenë edhe eventi i një jave më parë ku ata janë shfaqur në një klub nate në Gjakovë. Atje nuk ishte një koncert i zakonshëm por një spektakël muzikor.

Ambienti  i mbushur me mijëra njerëz,fishekzjarret dhe hitet e tyre bën që Era dhe Ledri të dhurojnë një super koncert./Prive.al

Artikuj të ngjashëm