Kastro Zizo gatin duetin e dytë me Rea Nuhun: Këto janë detajet!

By

“Pa faj” është kënga e cila mori goxha shumë vëmendje në festivalin “Kënga Magjike 2017”, fal edhe tematikës që trajton.

Mirëpo, bashkëpunimi i Kastro Zizos dhe Rea Nuhut, nuk përfundoj me atë këngë.

Artistët kanë vendosur, që të sjellin dhe një tjetër duet këtë herë me videoklip. Gjithçka është finalizuar, dhe do të publikohet nesër, në 14 shkurt në ora 21:00.

“Dita ditës” mban emrin projekti, klipi i së cilës do të jetë i gjithi në bardhë e zi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm