Çifti i njohur tani në lidhje edhe ‘familjarisht’

By

Ka pasur thashetheme se at ata janë në një lidhje që kur u shfaqën bashkë në tapetin e kuq të Met Gala në vitin 2017-të.

E tani këngëtari Nick Jonas dhe Priyanka Chopra, e kanë zyrtarizuar romancën pasi aktorja e njohur është takuar edhe me familjarët e Jonas, në dasmën e një kushëririt të tij.

Dyshja janë shfaqur së bashku në këtë ngjarje familjare, duke mbajtur njëri tjetrin për krahu dhe dukeshin si një çift shumë i dedikuar ndaj njëri tjetrit. /Prive.al

Quite the catch: Dressed in a dazzling golden wrap dress, Indian actress Priyanka wore her hair in a neat, shoulder length style

 

Artikuj të ngjashëm