Zbulohet: Ja mbiemrin e kujt e mbanë me letra Roani i vogël

By

Më në fund ai e pranoi se është i ati i vogëlushit që erdhi në jetë disa ditë më parë.

Majlinda Zeka, lindi djalin e reperit Majk në mes spekulimesh për atësinë e tij.

Mirëpo reperi të mërkurën përfundimisht e pranoi se është babai duke publkuar foto të Roanit në profilin e tij në Instagram dhe duke prezantuar edhe dhuratën e parë për të birin.

Por nga spitali Roanit nuk i është shënuar mbiemri i reperit Rexha. Djali mbante mbiemrin e nënës ngase ende nuk ishte vërtetuar se ai është i ati.

Majk siç duket derisa e ka vërtetuar se është babai i foshnjes nuk ka dashur të japë asnjë koment, mirëpo ka shpërthyer në rrjete sociale papritmas duke publikuar foto të të birit.

Artikuj të ngjashëm