Adelina Tahiri plot stil në dëborë: Kaq kushton kostumi i saj i skijimit

By

Disa do ta quanin stinën e dimrit si koha më e bukur e vitit! E për ata që dijnë të shijojnë kënaqësitë që sjell kjo sezon, kjo periudhë është tejet relaksuese dhe argëtuese.

Si shumë të famshëm edhe Adelina Tahiri ka zgjedhur të kalojë ca ditë pushimi në resorte të skijimit e shoqëruar nga bashkëshorti.

E një vajzë që kujdeset për cdo paraqitje të saj, sigurisht që edhe një kostum i bukur skijimi do paketohej në valixhen e saj.

Në llogarinë e @what.they.wearin në Instagram, ata postuan një foto të Adelinës e veshur më kostum skijimi të zi nga Bogner Fashion ‘Fur Trimmed Shell Ski Suit’ që kap shifrën e 2,000 eurove. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm