Anxhelina Hadërgjonaj dhe Capital T në lidhje?

By

Prej javësh në portale po qarkullon një teori që lakon emrin e dy artistëve shqiptarë: Anxhelina dhe Capital T në lidhje?

Si qëndron e vërteta pas kësaj, zbulojeni në materialin e mëposhtëm përgatitur nga Prive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm