Adelina Tahiri nuk fshihet: Publikon fotografi me të dashurin biznesmen

By

Para pak dite, Adelina Tahiri ka konfirmuar historinë e dashurisë që po e shijon aktualisht. Sipas deklaratave të saj kjo lidhje është duke funksionuar që disa kohë dhe nuk është diçka e re.

“Më trajton si princeshë” – u shpreh këngëtarja duke shtuar se është e dashuruar kokë e këmbë, e këtë e konfirmon edhe fotografia e fundit që ka publikuar Tahiri.

Çifti shihet në makinë, të kapur dorë për dore teksa nuk mund të lihet anash fakti edhe i orëve luksoze të së njëjtës markë që kanë.

Ky është hapi i parë drejt publikimit të lidhjes, a do ta zbuloj tërësisht biznesmenin mbetet të shihet në ditët në vijim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm