“200 ditë” 1 milion klikime dhe Capital T dha lajmin e ri (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Capital T solli një këngë të grupit TNT, të krijuar në versionin e tij.

“200 ditë”, u pëlqye shumë dhe tashmë ka arritur milionëshin e parë në youtube.

Këtij lajmi iu gëzua edhe reperi pasi hyri në Instagram për t’i falënderuar të gjithë ata që e mbështesin dhe përveç kësaj, për të zbuluar se një projekt i ri është në proces.

Edhe pse artisti nuk ka dhënë detaje të tjera, ajo që dihet është se shumë shpejt do të dalë një këngë e re nga ai./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bxs2SUxheJG/

Artikuj të ngjashëm