Dashuri se jo mahi, i dashuri i jep përkrahje Morena Tarakut në këngën e re (FOTO)

By

Sasha Sobhani, është miliarderi iranian zemrën e të cilit e ka marrë bukuroshja kosovare, Morena Taraku.

Këngëtarja e modelja Taraku, e cila për hir të dashurisë është zhvendosur edhe në Turqi ku ka realizuar edhe klipin e ri, ka publikuar dje këngën e saj “Femrat”.

LAJMI VAZHDON: 

E Sasha, si shumë i dashuruar, ka ndarë me mijëra ndjekësit e tij në Instagram këngën e re të së dashurës së tij në bashkëpunim me DJ PM dhe DJ Dagz.

Përndryshe, lidhja e Morenës me Sashan u bë publike këtë javë e këngëtarja, në dhenjë dashurie ka bërë edhe tatuazh emrin e të dashurit të saj të ri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm