Adelina Ismaili sot ka arsye për të festuar

By

Adelina Ismaili sot feston ditëlindjen.

E lindur me 14 dhjetor në vitin 1979 ajo sot mbushi plot 42 vite jetë.

Në mesin e urimeve të shumta, ishte urimi nga motra e saj Zanfina Ismaili, e cila e uroi në këtë datë të shënuar për të.

Adelina është nënë e një djali dhe gëzon një jetë të lumtur me bashkëshortin e saj Valin.

Edhe pse e distancuar nga muzika, ajo është gjithmonë pranë ndjekësve të saj pasi drejton një emision.

Shumë urime për divën e shqiptarisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm