Arian Çani i bën surprizën Robert Berishës, i sjell Tunën në studio?

By

Drama familjare në mes këngëtarit Robert Berisha dhe kunatës së tij Tuna Sejdiu, nuk ka të sosur.

E gjitha nisi në fillim të vitit kur Berisha thumboi gruan e vëllait të tij Patrisit, duke e quajtur egoiste dhe të papërshtatshme për familjen.

Image result for tuna dhe roberti

Më pas në Prive ai deklaroi se nuk donte të kishte asnjë komunikim me të, derisa javën e kaluar Tuna u rikthye me intervistë pas dy vitesh.

Këngëtarja foli për jetën e saj familjare derisa për Berishën u shpreh që s’ka vlerë dhe që nuk i intereson.

Ndërsa mbrëmë në emisionin Zonë e Lirë me Arian Çanin, u bë nami!

Moderatori i njohur shqiptar i solli atij “Tunën” në studio? Jo, por e solli një këngëtare që kishte ngjashmëri të hatashme me Tunën! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm