Adele ka një ‘varësi’ të çuditshme që sapo na e zbuloi

By

Adele ka habitur fansat e saj gjatë performancës së saj më të fundit në Las Vegas, pasi ajo pranoi obsesionin e saj të çuditshëm.

Këngëtarja 35-vjeçare zbuloi në mënyrë të çuditshme se ishte ‘e varur’ nga mbledhja e fshatrave të Krishtlindjeve në miniaturë gjatë gjithë vitit.

Pasi i gjeti ato për shitje në eBay, krijuesja e hiteve Rolling in the Deep nuk mund të mjaftohej dhe ndau me audiencën e saj shumën e madhe që kishte blerë që kur u dashurua në shikim të parë.

Ajo shpjegoi se tani kishte aq shumë nga dekorimet e Krishtlindjeve sa i kishte mbaruar priza në rezidencën e saj në Los Anxhelos për t’i fuqizuar të gjitha.

‘Do të mendosh se jam një grua e moshuar. Shkova në eBay dhe papritmas zbulova fshatra miniaturë të Krishtlindjeve me dritë. U çmenda pak. Kam shpenzuar shumë para”, tha ylli para turmës në shfaqjen e saj, sipas The Mirror.

Adele vazhdoi, duke shtuar: “Më pas gjeta një Dickens me shumë monumente të Londrës. Unë u bëra pak i varur… me të vërtetë, qëllimi im kryesor është të gjej një lloj prize për të futur të gjitha telat.’ /Prive.al

Artikuj të ngjashëm