A u vaksinua kundër COVID-19, Jonida Vokshi? (FOTO)

By

Aktorja shqiptare, Jonida Vokshi u pyet nga ndjekësit se a është vaksinuar kundër koronavirusit.

Ajo nuk hezitoi të përgjigjej madje edhe me fotografi.

Vokshi zbuloi se deri tani ka marrë vetëm dozën e parë të vaksinës antiCOVID.

Kujtojmë se ajo dhe burri i saj Besnik Krapi janë prindër të një vajze e cila quhet Emi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm