Më bëj mama të të ngjaj, vajza e Ledina Çelos qenka lindur për mikrofon

By

Gjashtë vjet më parë, ajo ishte bërë nënë për herë të dytë duke sjellë në jetë një vajzë.

Dhe Ledina Celo, po e dokumenton vazhdimisht rritjen e fëmijëve të saj përmes rrjeteve sociale, duke i përcjellë në çdo hap.

Image result for ledina celo familja

Por ka një gjë që vlen ta theksojmë! Vajza e saj e vogël Periana, ka nisur që tani t’i ngjajë të së ëmës e cila është një këngëtare e performuese fantastike.

Vogëlushja është xhiruar nga e ëma derisa po argëtohej me mikrofonin e saj lodër, e veshur në një kostum të lezetshëm balerinash.

Me sa duket ajo tashmë e paska vendosur rrugën që do ndjekë në jetën e saj, pra një këngëtare si e ëma…

Artikuj të ngjashëm