Inva Mula në Kosovë për këtë arsye

By

Soprano e njohur Inva Mula ishte së fundmi në fokus të medias për thashethemet e ndarjes me bashkëshortin Ethem Ramadani, gjë të cilën e mohoi.

Por krahas zhvillimeve në jetën private dhe angazhimeve me ‘MIK Festival’ të cilin e finalizoi shkëlqyeshëm.

Dje, soprano ka ardhur në Kosovë për një arsye të veçantë.

Djali i saj, Anthony me nofkën Tchako i cili po ndjekë një karrierë në muzikë do të performojë sonte në ‘Sunny Hill’ si DJ dhe përgjatë përgatitjeve, soprano i ka qëndruar pranë në vazhdimësi, madje edhe postimet kanë qenë të shpeshta, ndryshe nga rëndom. /Prive.al

View this post on Instagram

Sunny Hill festival

A post shared by Inva Mula (@invamula) on

Artikuj të ngjashëm