Para dhe pas: Top 3 transformimet e nuseve nga Arbër Bytyqi (FOTO)

By

Grimeri Arbër Bytyqi me punën e tij tash e një kohë ka marrë vëmendjen edhe të mediave të huaja.

Nga ato regjionale deri tek ato globale, të gjithë po shkruajnë për transformimet e jashtëzakonshme të bëra nga duart e tij.

Teksa sezoni i verës me përplot dasma po shkon drejt fundit, ne ju sjellim tre ndryshimet më mahnitëse para dhe pas të cilat kanë befasuar të gjithë duke bërë xhiron në rrjete sociale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm