Fidani dhe Rita na sjellin “Helëm dhe mjaltë”

By

Dyshja shumë simpatike, çift në jetë personale dhe profesionale, Rita dhe Fidani kanë lansuar bashkëpunimin e ty re të ri.

Kënga e re titullohet “Helëm & Mjaltë” dhe është shoqëruar me videoklip.

Të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm