A po martohet Kylie Jenner për ditëlindjen e saj të 22-të?

By

Planet e saj për ditëlindje përfshijnë pushimë në një jaht superluksoz. Artikullin e plotë mund ta lexoni më poshtë:

Si e feston ditëlindjen një bilionere? Ja planet e çmendura të Kylie Jenner për 22 vjetorin e saj

Por ndoshta bilionerja ka edhe plane të tjera për këtë ditë?

Ajo u pa duke ngjitur në një avion me një fustan nusërie në dorë. Ajo nuk ishte vetëm për fluturimin, pasi iu bashkua i dashuri Travis Scott, nëna Kris Jenner, Corey Gamble, Scott Disick dhe Sofia Richie.

Veshja ishte ngarkuar nga anëtarët e ekuipazhit, dhe kryesisht ishte e fshehur nga një çantë e bardhë rrobash. Ndihmësi  mbante edhe një çantë të zezë rrobash, e cila dukej se përmbante një kostum meshkujsh.

Kylie dhe i dashuri, reperi 28-vjeçar u bashkuan gjithashtu në fluturim nga vajza e tyre 18 muajshe, Stormi Webster.

Artikuj të ngjashëm