E keni dëgjuar këngën e re të KIDDA?

By

Pas “Bella”, KIDDA ka lëshuar një tjetër projekt muzikor.

Artisti publikoi dje, këngën e re me titull “COCO” të shoqëruar me videokliop të realizuar nga XL Films.

Për muzikën është përkujdesur Nurteel, Sqrtl Squad dhe Chameleon ndërkaq tekstin e shkroi vet artisti me ndihmën e Ghulo.

Më poshtë mund ta shihni projektin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm