Publikohet “Paranoja” nga Bigem dhe Teuta Selimi (VIDEO)

By

Është publikuar kënga “Paranoja” nga Bigem dhe Teuta Selimi.

Projekti I shoqëruar me videoklip veror, është realizuar nga BlackFishEntertainment.

Muzikën e ka realizuar ArtiRec dhe Cekic Beatz ndërkaq tekstin e shkroi reperi bashkë me ImperiAlb./Prive.al

Artikuj të ngjashëm