A ke qenë në lidhje me ndonjërën nga vajzat e videoklipeve? Ja si përgjigjet Ardian Bujupi

By

I ftuar në “25 pyetjet” në Prive, këtë javë ishte Ardian Bujupi.

Ai foli për shumë gjëra rreth tij, për koncertet, foli për ‘lidhjen’ me ish-“Përputhësen” dhe mbi të gjitha përmendi emrat e tre artistëve shqiptarë që i kanë shkuar bashkëpunimet më së shumti.

Gjithashtu ai u pyet se nëse ka qenë në lidhje me ndoënjërën nga vajzat që kanë qenë në videoklipet e tij.

Për të kuptuar përgjigjen e artistit ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm