Loredana ka gjetur dashurinë? Ajo dëshiron të martohet sërish dhe të ketë edhe një fëmijë

By

Loredana është një nga rep artistet shqiptare më të suksesshme në botë.

Artistja e miliona klikimeve dhe disa trofeve prestigjioze është edhe nënë krenare e një vogëlusheje me emrin Hana.

Ajo së fundmi ishte prezente në festën e famshme të Noizyt, dhe dha një intervistë të shkurtër për Prive.

A ka gjetur ajo dashurinë? Çfarë thotë artistja?

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm