A kanë ndryshuar raportet mes Noizyt dhe Getit? (VIDEO)

By

Të gjithë e dimë që Noizy dhe Getoar Selimi nuk flasin me vite të tëra. Të dy reperët, kanë pasur shpesh herë probleme mes vete dhe grupeve të tyre, por a kanë ndryshuar raportet sot?

Lidhur me këtë temë, Noizy ka folur ekskluzivisht në një intervistë dhënë në NIN me Alaudin Hamitin.

Çfarë tha Noizy për Getin më pas për Dafina Zeqirin dhe Ledri Vulën, e kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm